צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
נ.ב אש הצפון
בע"מ
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
ייעוץ
שירות
התקנה
בטיחות
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok

חברת נ.ב אש הצפון בע"מ, מתמחה בשיווק ובהתקנה של מערכות מתקדמות ואיכותיות לגילוי וכיבוי אש. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים, המקפידים על מקצועיות ללא פשרות ועל שירות אישי ואדיב.

מגוון מערכות מתקדמות
כאשר מדובר במערכות לגילוי וכיבוי אש, חל איסור להתפשר על פחות ממערכות אשר עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובכל התקנים המחמירים ביותר בתחום. חברת נ.ב אש הצפון בע"מ, מקפידה לעבוד עם המערכות המתקדמות והחדשניות ביותר בתחום, כאשר בין המערכות אותן היא מספקת: מערכות שחרור עשן, טלפון כבאים, מערכות ספרינקלרים, מטפים, מנדפים, מתזים, מערכות טלפייר פתוחות ועוד מגוון רחב של מערכות אשר עומדות בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת
חברת נ.ב אש הצפון בע"מ, איננה שוקטת על שמריה, ומקפידה להתעדכן בכל החידושים הטכנולוגיים בתחום מערכות לגילוי וכיבוי אש. הכול במטרה, לאפשר לכלל הלקוחות, ליהנות מהמערכות המתקדמות והאיכותיות ביותר הקיימות בשוק.

התאמה אישית ללקוח
כל מערכת לגילוי וכיבוי אש אשר מסופקת על ידי חברת נ.ב אש הצפון בע"מ, מותאמת ללקוח באופן אישי, וזאת בהתבסס על דרישות, צרכים, תנאי המבנה והסביבה, נוחות השימוש ופרמטרים משפיעים נוספים.

מקצועיות ושירות
מיום הקמתה ועד היום, חברת נ.ב אש הצפון בע"מ, לקחה חלק בפרויקטים גדולים ומורכבים, ובין לקוחותיה הרבים נכללים גם מוסדות, חברות וגופים מהבולטים והמוכרים במשק הישראלי. הצוות המקצועי של חברת נ.ב אש הצפון בע"מ, מקפיד על זמינות גבוהה ללקוחותיו, ומאפשר להם שקט נפשי, בידיעה שכל נושא שיעלה, בעיה או שאלה, יטופל באופן מידי, ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

אם גם אתם זקוקים למערכת לגילוי אש ועשן, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, ואנו נשמח להתאים לכם את המערכת האיכותית והמתאימה ביותר.
 


תעודת מכון התקנים למערכת ניהול האיכות:

טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: