תחזוק מערכות גילוי וכיבוי אש ​

תחזוק מערכות גילוי וכיבוי אש 24/7
מערכות גילוי וכיבוי אש, חשיבותן רבה. הן נחוצות מאוד לשם זיהוי מוקדם של אש בכדי שניתן יהיה לפנות מבנה מסחרי, מבנה מגורים וכל בניין או בית. הן נחוצות בכדי לספק התראה מוקדמת וכן לאפשר כיבוי אוטומטי או כזה המבוצע בידי אדם באופן אפקטיבי תוך מניעת התגברות הלהבות. אך לא רק ההתקנה עצמה חשובה. חשוב מאוד להקפיד על תחזוק ראוי, על מנת להבטיח כי כלל המערכות תהיינה תמיד תקינות, כנדרש וכרצוי. כך ניתן להבטיח מוכנות לפעולה בשעת הצורך. חברת נ.ב. אש הצפון בע"מ מספקת שירותי התקנה, תחזוקה וייעוץ. תחזוקה ותיקונים 24/7 – כדי שאתם תהיו תמיד בטוחים!

תחזוק בהתאם לתקנים 
בשל חשיבות התחזוקה השוטפת, ווידוא תקינות וביצוע התאמות במידת הצורך, נהוגים בארץ כמה תקנים שתמיד יש לפעול לפיהם. כאשר שוכרים את שירותיה של חברה המתמחה בתחזוק מערכות גילוי וכיבוי אש, יש להקפיד על כך כי היא עובדת בהתאם לתקנים הללו.

בין היתר, עוסק בכך התקן הישראלי שמספרו 1220 (חלק 11) שמאז פורסם לראשונה עודכן ותוקן. תקן זה דן בעיקר בתחזוקה וטיפול במערכות קבועות. בנוסף, קיים תקן חשוב נוסף, שהינו רלוונטי לגבי פתרונות כיבוי אש מיטלטלים כדוגמת מטפי כיבוי. תקן זה מספרו 129 (חלק 1).
 

בודקים מקצועיים ומנוסים 
ההתקנה, התחזוקה והבדיקות הנדרשות למערכות גילוי וכיבוי אש חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובקיאים במלאכתם. נ.ב ש צפון בע"מ מעסיקה אך ורק עובדים ואנשי שירות מעולים, כלומר בעלי ידע טכני. בין היתר, הבודקים והמתחזקים הינם בלי ידע בתחומי האלקטרוניקה והחשמל ובקיאים בביצוע התקנות של מערכות גילוי וכיבוי. העובדים עברו הכשרות המוכרות על ידי מיטב יצרני ציוד הכיבוי וגילוי האש הקיים בארץ והם משתתפים בהכשרות שוטפות כדי להישאר תמיד מעודכנים. 

לאחר ביצוע הבדיקות הנאותות, לאחר שנבדקו גלאי עשן, גלאי חום, מערכות המתזים (ספרינקלרים), רכזות, צופרים וכל היתר, מתועדים הליקויים במידה וישנם. מטפים ישנם מוחלפים, גלגלונים נבדקים. השלב הבא הינו ביצעו כל התיקונים הנדרשים על מנת שכשירות המערכת תהיה מיטבית. 
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: