תחזוקת מערכות כיבוי אש​

התקנה ותחזוקת מערכות כיבוי אש חייבת להתבצע באופן שוטף ומתוך בקרה לשמירה על בטיחות, זמינות ותפקוד המערכת בשעת חירום. תחזוקת מערכות כיבוי אש מחייבת ידע וניסיון בתחום ולכן חשוב שתתבצע בידי חברה המתמחה בתחום הבטיחות באש – נ.ב אש הצפון בע"מ. לצד התחזוקה שוטפת, ישנה חיוניות לספק ולעדכן את הלקוח בכל עת לגבי שינויים וחידושים בתחום תוך יישום של השיטות והעזרים המתקדמים לגילוי וכיבוי אש. תחזוקת מערכות כיבוי אש מחייבת ידע מקצועי נוכח העובדה כי מודבר במערכות רגישות ביותר. שירותי תחזוקת מערכות כיבוי אש כוללות שירות מקיף של תיקונים החיוני לשמירה על המערכת במצב תקין ומוכן לפעולה בכל עת שתידרש.

חשיבות התחזוקה וביקורת שוטפת
ישנה חשיבות רבה לדאגה והימנעות ממצב של הזנחה ולוודא כי מתקיימת ביקורת תקופתית של המערכת. תחזוקת מערכות כיבוי אש לעתים מקבלת יחס שמדובר בדבר מובן מאליו אשר יפעל בכל מקרה ומצב. אולם ללא תחזוקת מערכות כיבוי אש העומדת בתקן ובסטנדרטים המתחייבים על פי חוק, קיים חשש אמיתי לכך שהן יישחקו ויהפכו לבלתי זמינות דווקא ברגע הקריטי. ערנות ותשומת לב יכולות להציל חיים, דאגה לתקינות אמצעי גילוי וכיבוי אש, לציוד השוטף ולמערכות המקיפות הוא עניין בטיחותי ממדרגה ראשונה.

התקנת מערכות גילוי אש לעסקים
על פי החוק, חייב כל עסק בארץ להתקין מערכת לגילוי וכיבוי אש ועשן. התקנת מערכות גילוי אש לעסקים בידי חברה מקצועית - נ.ב אש הצפון בע"מ, היא פעולה הכרחית אשר ברגע האמת עשויה להציל חיים ולמנוע נזקים לרכוש והפסדים כלכליים כבדים. מקומות ציבוריים כגון עסקים מושכים אליהם קהל גדול בכל רגע נתון, לאור זאת חייבת להתבצע התקנת מערכות גילוי אש לעסקים אשר מותאמות לפי אופי העסק, צרכיו הייחודיים ובהתאם למבנה המקום. 

התקנת מערכות גילוי אש לעסקים כוללות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שליטה ובקרה גם בעת שהמקום סגור. בזמן פריצת שריפה, על בית העסק לדעת כי הוא נקט בכל אמצעי המיגון והזהירות המתחייבים לשם הצלת חיים. עסק אשר מצויד בציוד ואביזרי כיבוי אש כגון גלאי עשן, רכזת, מערכת כריזה, ספרינקלרים וציוד ידני הכולל מטפים וזרנוקים, יודע כי בשעת הצורך הוא יוכל לספק מענה מהיר ויעיל למניעת התפשטות השריפה. 

מערכת כריזת חירום
אחד האמצעים החשובים לעסק בזמן שריפה הוא מערכת כריזת חירום. התקנת מערכת כריזה משולבת UL מאפשרת העברת הודעות באופן ברור לקהל רחב ובמהירות. הכוונה של הקהל ופינויו לאזור מבטחים היא הפעולה הראשונה והחשובה ביותר למניעת פגיעה בנפש. מערכת כריזה משולבת UL כוללת לחצנים וחייגנים למוקדי החירום וטלפון כבאים, כל אלה מאפשרים תקשורת בזמן אמת אשר חיונית לפעולה מהירה וממוקדת להשתלטות על השריפה. 

מערכות חשמל בעסק
בבתי עסק, מערכות החשמל מורכבות מאמצעים אלקטרוניים משוכללים ומורכבים ההכרחיים לתפקודו ולניהולו של העסק. התקנת מערכות חשמל חשוב שתתבצענה בהתאם לתקנים ולהוראות הבטיחות. בזמן שריפה, מערכת החשמל חשופה לפגיעה ועלולה לגרום לפגיעה קשה ולגרום להתלקחות האש. התקנת מערכות חשמל על פי נהלי הבטיחות באש יכולות להציל חיים ולמנוע נזקים לרכוש וציוד יקרים בעסק שלכם.
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: