קצת עלינו


נ.ב. אש צפון בע"מ מתמחה בפתרונות אופטימליים ומותאמים שנועדו לזהות במהירות עשן ואש ונועדו לאפשר את פינוי האזור וכן הפעלת ציוד כיבוי לפני שהנזק גדל והאש יוצאת משליטה. לצד התקנה וייעוץ, מומחי החברה מבצעים תחזוק מערכות גילוי וכיבוי אש 24/7 בהתאם לתקנות. 

כל עבודת התקנה, כל בדיקה ושירות תחזוקה מבוצעים על ידי גורמים מוסמכים, מנוסים ובקיאים במלאכתם. זיכרו - בכדי למנוע אסון, לעולם אין לזלזל בכוחה ההרסני של האש. כאשר פורצת אש ועשן שחור מיתמר, גם במצב האופטימלי ביותר נדרשות דקות ארוכות עד שכוחות הכיבוי יגיעו וישתלטו על הבעיה. אין תחליף לאמצעי כיבוי זמינים!

גילוי ושחרור עשן 
חברת נ.ב. אש צפון בע"מ מספקת לא רק פתרונות מקובלים לכיבוי כדוגמת מטפים. בנוסף, מציעים שירות, התקנה וייעוץ בכל הנוגע לגילוי ולשחרור עשן. ניתן להזמין גלאי עשן ברמות מחיר שונות, לרבות דגמים בעלי רגישות גבוהה.

הגלאים יכולים לפעול על בסיס מנגנוני מתקדמים, לרבות זיהוי חלקיקים, מערכת יניקה, גילוי על בסיס רפלקטורים, קרני לייזר ופתרונות נוספים.
 

באמצעות מערכות ניהול ושחרור עשן ניתן לדאוג לכך כי במקרה ופרצה שריפה ניתן יהיה לחסום את העשן באופן מידי מלהגיע לאזורים לא רצויים ומצד שני גם מתבצע פינוי העשן או הגזים הרעילים תוך שימוש במנדפים, בצינורות ייעודיים, חלונות אוטומטיים, ווילונות עשן ומשאבות.

אנו מקבלים הזמנות גם למערכות מתקדמות מבית Telefire, לרבות מערכות Telefire - מערכת גילוי אש פתוחה. מספקים שירות מקיף ללקוחותינו, לרבות לקוחות מוסדיים וקבלנים. 

נ.ב. אש צפון - שירות והתקנה בסטנדרטים גבוהים 
מחברת נ.ב.ש צפון בע"מ ניתן להזמין מענה כולל, לרבות פתרונות לארונות חשמל, ציוד כיבוי אש לבית ולעסק, פתרונות לתעשייה, מגוון רחב של מטפים, בגדלים שונים, גלגלונים ופתרונות לחדרי משאבות וספרינקלרים. כל הציוד, הגלאים, עבודות ההתקנה – הכל מבוצע בהתאם לתקנים המקובלים, בסטנדרטים גבוהים שהפכו לכרטיס הביקור שלנו.

זכרו – פתרונות הגילוי וכיבוי האש כבר הצילו חיים ומנעו נזק רב לרכוש. מערכות מתקדמות לכיבוי אש חיוניות גם לצרכי ביטוח וכן לטובת אישור רישוי עסקים ואכלוס מבנים (טופס 4).  
 
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: