ציוד כיבוי אש​

באמצעות ציוד כיבוי אש ניתן להתגבר על שריפות, למנוע פגיעה בגוף ובנפש. לצד ציוד המתאים לבתים משותפים יש גם ציוד שאותו מקובל מאוד להתקין בבתי עסק שונים, במפעלי ייצור, בחניונים, במחסנים. ציוד כיבוי האש של חברת נ.ב.ש צפון בע"מ מגיע ממיטב היצרנים והוא עומד בתקנים המקובלים בארץ ובעולם. 

מטפים לכיבוי ראשוני 
ציוד כיבוי האש הבסיסי והחשוב ביותר כמענה ראשונה יהיה במקרים רבים מטף הכיבוי. מטפי כיבוי ניתן לרכוש בגדלים שונים ועל בסיס חומרי כיבוי מגוונים. לצד מטפים המפרזים אבקה יש גם אחרים שמכילים קצף המסוגל לחנוק את האש. חשוב מאוד כי את המטף יהיה קל לתפעל מצד אחד אך שלא ייוצר מצב שבו תתקיים הפעלה בלתי מתוכננת. בדגמים רבים של מטפים ישנה נצרה שאותה יש להסיר לפני ההפעלה. בחלק מהדגמים ישנו הדק משוכלל ויש גם כאלה המצוידים בפיה המבוססת על צינור גמיש לצורך נוחות בכיוון. מקובל כי המטפים יפוזרו במקומות קלים לגישה, וחשוב כי יתבצע ריענון מעת לעת. לכל מטף תאריך תפוגה שלאחריו יש להחליף אותו. 
 

זרנוקים וגלגלונים 
מלבד המטפים לסוגיהם, שזמינותם חשובה לא רק בבית או בעסק אלא גם באירועים המוניים ואפילו בכלי רכב (בפרט רכבי הסעות, רכב ציבורי) ישנו ציוד כיבוי אש המיועד לכיבוי בקנה מידה רחב יותר. ציוד זה כולל גלגלונים וזרנוקים. גלגלונים וצינורות כיבוי חייבים להיות תקניים ולספק כושר תמרון ונוחות הפעלה. זהו מתקן כיבוי שמסוגל לספק לחץ מים רציני כך שניתן יהיה לכבות את האש גם ממרחק בטוח. 

גלאים וספרינקלרים
יש בנמצא גם ציוד כיבוי אש וגלאים שונים שמבצעים את מלאכתם נאמנה. למשל, גלאי חום וגלאי עשן יכולים לספק התראה בתוך רגעים מפרוץ השריפה. יש בנמצא גם ספרינקלרים, מתזים, שמספקים כיסוי רחב היקף עם הפעלה אוטומטית. ציוד כיבוי אש הינו אלמנט חיוני שיכול להציל חיים בשעת חירום והוא יכול לסייע לכם להרוויח זמן יקר עד קבלת כוחות הכיבוי וההצלה, במידת הצורך. לקבלת מידע נוסף בנושא, ייעוץ ומגוון פתרונות פנו לנ.ב.ש צפון בע"מ. 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: