מערכת גילוי וכיבוי אש​

התקנת מערכת גילוי וכיבוי אש בעסקים, מוסדות ציבור ובתים פרטיים הינה בעלת חשיבות רבה ומצילת חיים. על פי חוק, מוטלת על כל בית עסק ומקום התקהלות ציבורית החובה להציב מערכת גילוי וכיבוי אש וציוד כיבוי אש למקרי חירום של שריפה. יעילותן של מערכות אלה הוכחה ויכולתן למנוע אסונות הביאה להתקנתן בכל מרחב ציבורי כמו גם התקנת מערכות התרעה חכמות בבנייני מגורים. בטיחות באש היא נושא חשוב ומורכב אשר דורש התייחסות בכובד ראש ואחריות למניעת נזקי רכוש ונפש ולכן פנייה לחברה מנוסה המתמחה בתחום – נ.ב אש הצפון בע"מ עשויה תאפשר לכם להסיר כל דאגה מליבכם.

מענה טכנולוגי מהיר ויעיל
נ.ב אש הצפון בע"מ היא חברה המתמחה בנושאי מערכת גילוי וכיבוי אש הכוללות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים המסוגלים לספק מענה מהיר ויעיל במקרים של פריצת שריפה ולמנוע פגיעות בנפש ונזקים כבדים לרכוש וציוד יקר. מערכות מתוחכמות אלה מצוידות ברכזות, גלאים, מערכות כריזה וספרינקלרים לכיבוי אש. במרכזים מסחריים ובניינים גדולים, המערכת כוללת גם משאבת ענק האחראית לכיבוי אש.

מערכת גילוי אש אזורית
מערכת גילוי אש אזורית מספקת פתרונות פיקוד ושליטה לפינוי עשן וכיבוי אש באמצעות שליטה ובקרה על אמצעי פינוי עשן כגון מדפי עשן ומפוחים המאפשרים יצירת אזורי בטיחות לפינוי הקהל.  מערכת גילי אש אזורית מצוידת בחייגנים, צופרים וממסרים מתוכנתים ובנויה באופן מודולרי המאפשר מענה משולב למגוון צרכים ומקרים. 

המערכת המתקדמת מחלקת את המרחב או הבניין לאזורים כאשר הגלאי בכל אזור מחובר לרכזת מרכזית המחוברת למוקדי חירום וכיבוי אש. מערכת גילוי אש אזורית הינה חיונית להשגה של מענה מקיף במקרה שריפה הכולל ביצוע פעולות כיבוי אוטומטיות, הפעלת צופרים, גלאי עשן וחום וחייגן אוטומטי למוקד חירום.

מערכת גילוי עשן אנלוגית
מערכת גילוי עשן אנלוגית היא מערכת בקרה כתובתית לגילוי אש וכיבוי אוטומטי. המערכת מפעילה ומבקרת אמצעי גילוי וכיבוי אש בהם גלאי עשן, גלאי חום, גלאים משולבים, לחצני אזעקת אש ומפסקי זרימה וכן היא מפעילה ומבקרת אמצעי התרעה כגון צופרים וחייגנים. מערכת גילוי עשן אנלוגית מאפשרת שליטה מלאה על כל התקן במערכת ועל אופן הפעולה שלו. מערכת חשמל לעסק בדרך כלל כוללת אמצעים אלקטרוניים מתקדמים ורגישים אשר חשוב להגן עליהם כדי למנוע נזקים כבדים ואובדן ציוד יקר ורגיש. 

התקנת מערכת כיבוי אש וגילוי עשן המותאמת ומגנה על מערכת חשמל לעסק, מאפשרת פעילות ותגובה של מערכות המיגון מאש במצבי חירום תוך כדי הגנה לבית העסק, למערכות חשמל, חדרי מחשבים ועוד וכמובן ביכולתן למנוע אובדן בנפש, נזקי גוף ונזקים כלכליים לעסק.
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: