מערכות Telefire​

מערכות Telefire - מערכת גילוי אש פתוחה
חברת נ.ב. אש הצפון בע"מ מתמחה בשיווק והתקנה של מיטב מערכות גילוי אש, התראה המוקדמת והכיבוי. מקבלים הזמנות למיטב הפתרונות לכל אתר ולכל תקציב. בין מוצרי הדגל ניתן להזמין גם מערכות Telefire, לרבות מערכת גילוי אש פתוחה. מה זה Telefire? מדובר ביצרן שעוסק בפיתוח מערכות מתקדמות לאיתור אש ועשן, גילוי וכיבוי. היצרן, כחול לבן, פועל בישראל ומוצריו נמכרים בהצלחה ברחבי העולם וזכו לתשבחות מקיר לקיר. 

מערכת גילוי אש פתוחה – בטיחות מעל לכל 
בניגוד לגלאים נקודתיים בודדים שמתאימים בעיקר ללקוחות ביתיים או לסביבה בעל רמת סיכון נמוכה, מערכת גילוי אש פתוחה של Telefire מיועדת לאתרים בעלי רמת מסוכנות גבוהה יותר. זו מערכת מאוד מתקדמת המבוססת על תקשורת בין גלאים שונים ורכזות משוכללות. בצורה כזאת, ניתן לא רק לזהות מיד את קיומו של עשן או אש פתוחה אלא גם לדעת בדיוק מהיכן מגיעה הסכנה. המערכת מאפשרת בטיחות מושלמת מסביב לשעון. 

ראוי לציין כי את מיטב מערכות הגילוי ניתן לחבר לפתרונות כיבוי. ישנה אפשרות גם לקיים תקשורת מידית ואוטומטית עם רשות הכבאות. כך, ברגע שבו מזוהה אש פתוחה גם מופעלים פתרונות כיבוי כגון מתזי מים או כיבוי באמצעות גז או קצף וגם יוצאת קריאה לכוחות הכיבוי. 
 

על פי הפרסומים הרשמיים של חברת Telefire, ניתן להיווכח כל המערכת לגילוי אש פתוחה זכתה להכרה מקיר לקיר. המערכת נבדקה ואושרה על ידי מיטב גופי התקינה ברחבי העולם, עם דגש על מדינות מערביות מפותחות וכמובן גם בארץ. 

זיהוי באמצעות גלאים שונים 
מערכות לגילוי אשר פתוחה יכולות לפעול על בסיס סוגים שונים של גלאים. ניתן להתקין את הגלאים אלה לצד אלה וישנם גלאים שיתאימו במיוחד לאתרים מיוחדים, אתרים שבהם קיימים חומרים מסוכנים, חדרים נקיים בתעשיית השבבים ובענף הפרמצבטיקה, מאגרי דלק, תחנות כוח. מגוון גלאים לרבות גלאי להבות, מנגנוני יניקת אוויר, גלאי קרן וכיוצא באלה מוכיחים את עצמם כפתרונות מעולים במצבי חירום. חברת נ.ב.ש צפון בע"מ מתקינה ומשווקת את מיטב הפתרונות ללקוח המוסדי, לתעשייה וללקוחות פרטיים. מבצעים גם תחזוקה שוטפת, תפעול תקלות והדרכות. 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: