מערכות לפינוי עשן​

מערכות לפינוי עשן מותקנות בכל בית עסק, מפעל או מרכז ציבורי. ייעודן לוודא כי בשעת הצורך, במקרה של שריפה, העשן ייצא באופן מוסדר ומבוקר מן המבנה החוצה וייפלט לחלל האוויר. מערכות לפינוי עשן הינן הכרחיות וחיוניות להתמודדות עם מצבים של פריצת שריפה לשם מניעת פגיעה בנפש כתוצאה מחנק ושאיפת עשן. החוק כיום מחייב התקנת מערכות לפינוי עשן כצעד בטיחותי.

התאמת מערכת לפינוי עשן  - צורך בטיחותי מחייב 
מערכות לפינוי עשן כוללות מפוחים מיוחדים אשר קולטים את העשן ומשחררים אותו אל מחוץ למבנה. בכך מאפשרת המערכת, יצירת אזורי בטיחות אליהם ניתן לפנות את הקהל במקרה חירום ללא חשש לפגיעה. הרכבת מערכות לפינוי עשן חייבות להתבצע בידי קצין בטיחות ומומחה בתחום אשר יתאים את המערכת והציוד הנדרש בהתאם לגודל המבנה ואופיו. לאחר מכן, יקבע מהו המיקום הנכון להתקנת המפוחים ואת אופן פיזורם וגודלם. מערכות לפינוי עשן יכולות להיות מרכזיות או פרטניות ולכן מתאימות גם לחדרים קטנים וגם לחללים גדולים.

חשיבותה של מערכת כריזה במקרה חירום
מערכות כריזת חירום מהוות אמצעי יעיל כחלק מנוהל הטיפול וההתמודדות עם מקרי שריפה במרחבים ציבוריים, עסקים, מפעלים, קניונים, מרכזים מסחריים ועוד. מערכות כריזת חירום מאפשרות טיפול יעיל ומהיר במצב חירום של זיהוי אש או עשן. במצב של התלקחות אש, אין לבזבז שנייה מיותרת אשר עלולה לעלות בחיי אדם ולכן מערכות כריזת חירום הינן חיוניות ואף הכרחיות. 

השימוש בכריזה מרכזית מאפשרת ניהול אירוע חירום באופן יעיל ומהיר תוך מתן הנחיות ברורות לקהל גדול על מנת למנוע מצב של פאניקה. כריזת חירום מחוברת גם למוקדי חירום וכיבוי אש ומעבירה אותות כי מדובר באירוע אש, כמו כן ניתן להקליט הודעות ברורות ומוסדרות מראש בהתאם לכל אירוע כדי לוודא טיפול נכון בו ולשמור על חיי אדם.

מערכת כריזה אלחוטית
נ.ב אש הצפון בע"מ מתמחה בשירותי התקנת מערכת כריזה אלחוטית - זוהי אחת השיטות המתקדמות כיום העונות על הצורך של מסירת הודעות, מידע, שמע וצליל במרחבים גדולים באופן אלחוטי. מערכות אלה משמשות למגוון צרכים, מלבד הפן הבטיחותי אשר התקנת מערכת כריזה מספקת לו מענה, הבחירה במערכת משוכללת זו מתאימה גם למגוון של צרכים נוספים כגון מערכות כריזה לבתי ספר, מערכות שמע לסיורים מודרכים במוזיאונים, הרצאות ועוד.

מערכות כיבוי בקצף
מערכות כיבוי בקצף הן חלק מרכזי במיגון במצבי שריפה. מדובר בשיטת כיבוי יעילה ובטוחה אשר נועה באופן מיוחד לאזורים ומקומות בהם נמצא ציוד רגיש כגון בחדרי חשמל ומחשבים. מערכות כיבוי בקצף מונעות את התפשטות השריפה, אך אינן גורמות לנזק לציוד חשמלי ואלקטרוני חיוני ובעל ערך. 
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: