מערכות חשמל לעסקים​

חברת נ.ב אש הצפון בע"מ מציעה מערכות חשמל לעסקים המאפשרות חיסכון בצריכת החשמל ובקרה וכל זאת ללא צורך בהשקעה כספית גדולה במערכות יקרות או בציוד. מערכות חשמל לעסקים מבוססות על טכנולוגיה לא פולשנית למדידה וניטור צריכת החשמל בזמן אמת תוך בקרה ושליטה על מחשבים, טלפונים חכמים ועוד בכל רגע נתון. מערכות חשמל לעסקים מאפשרות החזרת עלות ההשקעה בהן כבר בחודשים הראשונים לשימוש בהם בהיקף של עד 25% חיסכון בהוצאות החשמל השנתיות. תפעול מושכל של החשמל בעסק בעזרת מערכת ניהול האנרגיה מהווה פעולה חכמה החוסכת הוצאות מיותרות ובזבוז של משאבים ואנרגיה.
 
הגנה על ציוד ומערכות בעלות ערך
נ.ב אש הצפון בע"מ מתקינה מערכות חשמל לעסקים מורכבות ורגישות כאשר חשיבותן להתנהלות תקינה של העסק היא קריטית. ריבוי הציוד ומערכות החשמל בעסק מחייב שמירה והגנה עליהם שהרי מודבר בציוד יקר וחיוני. הגנה על מערכות חשמל לעסקים במצבי חירום כגון שריפה היא פעולה נדרשת לכל בעל עסק, חשמל מהווה נקודת תורפה במקרה של שריפה, הן מבחינת הנזק שעלול בית העסק לספוג והן מבחינה בטיחותית. לצורך כך חייב בעל העסק להציב ולהצטייד במערכות מיגון, גילוי וכיבוי אש ועשן אשר מותאמות לאופי העסק ואשר יספקו מענה במקרה של פריצת שריפה במטרה למנוע או לכל הפחות לצמצם למינימום פגיעה בנפש ונזק לרכוש וציוד יקר. 
 
התאמת מערכת כיבוי האש לעסק
ישנם מספר סוגים של מערכות כיבוי אש המתאימים לצרכים שונים ולאופי הספציפי של בית העסק והמבנה:
  • מערכות כיבוי אוטומטיות במים – פועלות באמצעות מתזים – ספרינקלרים המתיזים מים. מדובר במערכת נפוצה לעסקים המיועדת לספק הגנה כללית ומיידית למניעת התפשטות האש. מערכות כיבוי אוטומטיות במים כוללות פעולה אוטומטית של המתזים, מערכות הצפה, מערכת רסס לקירור, מסכי מים וערפל מים. אמצעים אלה מהווים את אחת מאבני היסוד שבמיגון עסקים מפני אש ושמירה על חיי אדם ורכוש.
  • מערכות כיבוי אש במים – מערכות המותאמות בנתוני המקום ויכולות לעשות את ההבדל שבין נזק בהיקף גדול וסכנת חיים לבין הצלחה במניעת קריסת מערכות. מערכות כיבוי אש במים מקטינות את מרכיב החום והחמצן אשר תורם להתפשטות השריפה עד להפסקת תהליך הבעירה. מערכת כיבוי בערפל מים מפצלת כל טיפה לכמה טיפות ובכך מגדילה את שטח הפנים של המים עד פי מאתיים, פעולה זו מאפשרת הגדלת כושר הכיבוי של המים. 
  • מערכות כיבוי בגז – משמשות להגנה במקומות בהם יש ציוד יקר כגון חדרי חשמל ותקשורת. יתרונן של מערכות כיבוי בגז הוא יכולתן לשמור על הציוד הקיים אשר עשוי להיות רגיש ובעל ערך רב. השיטה עושה שימוש במכלים עם לחץ בעלי ראש חשמלי הנפתח עם קבלת פקודה על ידי מערכת לגילוי אש
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: