התקנת מערכות כריזה​

נ.ב אש הצפון מתמחה ומציעה שירותי התקנת מערכות כריזת חירום בעסק או במקומות בהם ישנה התקהלות של קהל הכוללת מספר היבטים חיוניים המשרתים את העסק. התקנת מערכות כריזה מבטיחה את האפשרות להעברת מסר בעת חירום מתוך ידיעה כי הנוכחים במקום קיבלו אותו. בתי עסק רבים בהם סופרים, קניונים וחנויות גדולות מבינים את החשיבות והתפקיד אשר התקנת מערכות כריזה ממלאה. 

מענה משולב למצב חירום
מערכת כריזה כוללת רמקולים המחוברים למגבר, למיקרופון ולחלקים נוספים המאפשרים העברת מסר באופן יעיל במקום גדול בו נוכחת כמות גדולה של אנשים. התקנת מערכות כריזת חירום מהווה אלמנט חשוב לשמירה על ביטחון הקהל במצבים שונים בהם מצבי חירום. לצד השימוש ההתרעתי, בעלי עסקים רבים מנצלים את האפשרות להגיע לקהל רחב גם כאמצעי פרסום ושיווק מה שהופך את התקנת מערכות כריזה לפעולה המספקת מענה משולב, אולם כמובן שהייעוד העיקרי והחשוב שלה הוא במצב חירום.

פנייה לקהל רחב בזמן קצר
התקנת מערכות כריזת חירום אינה מחליפה את המערכות הבטיחותיות האחרות, אלא משתלבת עם התקנת מערכת גילוי וכיבוי אש וכן התקנת מערכת גילוי עשן אזורית. נ.ב אש הצפון בע"מ מספקת אפשרות לפעולה משולבת של המערכות המעניקה מענה מקיף וכולל במצבים הדורשים היערכות מיוחדת ומודעות של הקהל לסכנה כלשהי. מערכת הכריזה מאפשרת להודיע על התרחשות של אירוע כגון שריפה ובאמצעותה ניתן לכוון את הנוכחים לפתחי חירום ויציאה על מנת להבטיח פינוי בטוח ומהיר אשר עשוי להציל חיים.

מערכות מצילות חיים להתרעה מיידית
התקנת מערכת מיגון אש כמו גם התקנת מערכות לפינוי עשן היא פעולה המחויבת מבחינת החוק ונהלי הבטיחות כל מקום בו שוהה קהל גדול. מערכות אלה יכולות להציל חיים וכוללות גלאי עשן וחום המתריעים באופן מידי על פריצת שריפה או התלקחות. מדובר במענה מהיר וקריטי נוכח העובדה כי אין לבזבז זמן מיותר במצבים אלה. האמצעים לזיהוי אש ועשן כוללים מערכות מתקדמות הפועלות באופן אוטומטי ומונעות בזבוז זמן יקר אשר עלול להוביל לפגיעה ברכוש, נזקים ויתר על כן לפגיעה בנפש. 

התאמת סוג המערכת לאופי המקום
התאמת המערוכת מתבצעת בהתאם לאופי העסק או המקום וכוללת שימוש בטכניקות שונות של מים, קצף, אבקה וערפל מים. התקנת מערכות לפינוי עשן הינה קריטית בעת פריצת שריפה בבניין ומאפשרת פינוי מבוקר של העשן ליצירת אזורים בטוחים ולאפשר יציאה של אנשים מהבנה מבלי להיפגע משאיפת עשן המהווה אחד הסיכונים המרכזיים בזמן שריפה.
 
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: