התקנת גלאי אש​

מערכות גילוי אש אוטומטיות מבית נ.ב אש הצפון בע"מ משלבות אלמנטים של תכניות חירום ופינוי, חשיבותן להבטחת בטיחות העובדים או הקהל גדולה ויעילותן יכולה להפחית באופן משמעותי נזקים לרכוש, גוף ואובדן חיים. התקנת מערכת גילוי אש הינה פונקציונלית ומחויבת על פי חוק. השימוש המרכזי בה היא לזיהוי מהיר התפתחות של אש ומתן התראה לאנשים בסביבה לאנשי מוקדי החירום. התקנת מערכות גילוי אש ועשן פועלות באופן אוטומטי ועושות שימוש בגלאי אש אלקטרוניים המזהים עשן, חום ולהבות אש תוך מתן אזהרה בשלב מוקדם.
 
טכנולוגיה מתקדמת ומצילת חיים
התקנת מערכות גיבוי אש וגילוי עשן מזהות תוצרי אש שונים וכוללים לרוב גלאי עשן, גלאי חום וגלאי להבה. התקנת מערכת גילוי אש מזהה את החלקיקים הגלויים והסמויים של השריפה ופועלת בטכנולוגיה מתקדמת המבוססת על מקור רדיואקטיבי קטן המשמש לטעינת אוויר בתוך תא, האוויר מאפשר מעבר זרם חשמלי אשר סוגר מעגל. כאשר עשן נכנס לתא, הזרם נפסק ומופעלת אזעקה. נ.ב אש הצפון מציעה שירותי התקנת גלאי אש ועשן פוטואלקטרי כולל מנגנון אור וחיישן תאורה המופעלים כאשר נכנסים חלקיקי עשן לנתיב האור המועבר אל חיישן מה שגורם לגלאי להפעיל את האזעקה.
 
מערכת גלאי חום
התקנת מערכות גיבוי אש וכן התקנת גלאי אש כוללים פונקציה של זיהוי חום המיועדת בעיקר לתנאי סביבה מלוכלכים או באזורים בהם יש עשן. גלאי זה הינו רגיש פחות ולכן מתאים לסביבות מסוג זה. התקנת גלאי אש המבוסס על זיהוי חום מגיב לשינוי בטמפרטורה בהשוואה לטמפרטורה הרגילה הקבועה מראש. מערכת זו כוללת סט של נגדים הרגישים לטמפרטורה המכונים תרמיסטורים. עם העלייה בטמפרטורה, ההתנגדות שלהם פוחתת, עלייה חדה בטמפרטורה וחום חריג יוצרים זרם בגלאי אשר מפעיל התראה. 
 
התקנת גלאי אש חייבת להתבצע בהתאם להנחיות:
  • הצבת גלאי בכל חדר, אזור אחסון ומסדרון. ייתכן כי יהיה צורך ביותר מגלאי אחד בחלל מסוים.
  • הנחת הגלאי במרכז התקרה.
  • הצבת גלאי בכל ארון, מעלית ופיר, חדר מדרגות וחללים סגורים נוספים.
  • הנחת הגלאי בחלקו העליון של כל חדר מדרגות.
  • הצבת הגלאי במרחק של שלושה מטרים לפחות ממאווררי תקרה.
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: