התקנת גילוי וכיבוי אש​

התקנת גילוי עשן כמו גם התקנת גילוי וכיבוי אש הינן הכרח בטיחותי מציל חיים. מערכות גילוי עשן ואש הן חובה לכל בית עסק ומקומות התקהלות ציבורית. אביזרים למערכת כיבוי אש חשוב שיימצאו בהישג יד בכל מקרה של הופעת סימנים לפריצת שריפה וזאת במטרה לתת מענה ראשוני למניעת נזקי רכוש ונפש. התקנת גילוי וכיבוי אש חייבת להתבצע על פי התקן למערכות גילוי אש. תקן זה מוודא כי המערכת מותקנת באופן בטיחותי אשר אינו מהווה סכנה כגון לצד מערכת חשמל. אביזרים למערכת כיבוי אש ניתנים לשימוש באופן פשוט גם בידי מי שאינו מיומן או בעל ניסיון ועשויים לעשות את ההבדל בין חיים ומוות.
 
הגנה מתקדמת
האמצעי הראשון כמענה לשריפה ואש הוא התקנת גילוי עשן. גלאי עשן משמש במטבחים ובארונות חשמל כאשר קיימים גם מערכות של גילוי וכיבוי באמצעות מנדפים. הגלאים מתריעים באמצעות צפצוף על הימצאות עשן ומאפשרים לפעול במהירות לגילוי מקורו ונטרולו באמצעות מטף או קצף לכיבוי אש. נ.ב אש הצפון מתמחה באביזרים למערכת גילוי אש בשילוב של אביזרים למערכת כיבוי אש המאפשרים הגנה אקטיבית מול האש. האמצעים הידניים מכילים גז או אבקה אשר חונקים את השריפה. אמצעי נוסף וחיוני הוא גלגלון כיבוי אש, מדובר בצינור גדול אשר מזרים מים בכמות גדולה למוקד הדליקה.
 
התאמה לאופי העסק ולצרכים היחודיים
נ.ב אש הצפון בע"מ מתמחה בהתקנת גילוי וכיבוי אש וכן בהתקנת גילוי עשן כולל מערכות מתקדמות המזהות עשן בכמות קטנה וכן שינויים בטמפרטורה. בין המערכות הנכללות בקטגורית התקנת גילוי וכיבוי אש ניתן למצוא מערכות בעלות תקשורת דו כיוונית המתריעה למוקד חירום ששולח צוות כיבוי וכוחות חירם למקום. המערכות כוללת כיבוי אוטומטי בעזרת ספרינקלרים המתיזים מים מהתקרה. את המערכת המתאימה לכל עסק יש להתאים על פי אופיו הספציפי, כך לדוגמא, חדרי מחשבים ותקשורת זקוקים למערכות אשר אינן מבוססות על מים העלולים לגרום לנזק לציוד הרגיש.
 
אביזרים למערכת כיבוי אש ועשן ומערכות מתקדמות
  • גילוי וכיבוי בגז לארונות חשמל
  • מערכת כיבוי בגז לחדרי חשמל ומחשבים
  • מערכת מנדפים למטבחים מוסדיים
  • מערכת שחרור עשן
  • גילוי עשן לרצפות צפות
  • גילוי עשן בשילוב טלפון כבאים לרבי קומות
     
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: