גילוי וכיבוי אש​

מערכות גילוי וכיבוי אש עשויות במקרים רבים להוות את ההבדל שבין חיים ומוות. חשיבותן הרבה של התקנת מערכות מיגון מאש בבתי עסק, במקומות התקהלות ציבוריים וגם בבתים פרטיים בדגש על בניינים רבי קומות, הביאה לדרישה על פי חוק וחיוב של בתי עסק להצטייד במערכות גילוי וכיבוי אש. הוכחות בדבר יעילות פעולתן של מערכות מתקדמות במצבי חירום ישנן לרוב והמסקנה היא כי הצבתן הינה קריטית להצלת חיים ולמניעת נזקים כבדים בעת שריפה. פנייה לחברה ותיקה ובעלת מוניטין בתחום – נ.ב אש הצפון בע"מ תסייע בידכם להתכונן היטב לאירועי חירום באש מתוך ידיעה כי אתם בידיים טובות ומקצועיות.
 
התקנת מערכות כיבוי אש - תנאי לקבלת רישיון עסק
התקנת מערכות חכמות של גילוי וכיבוי אש מהווה תנאי מהמדינה לקבלת רישוי עסקים נוכח העובדה כי בטיחות באש היא נושא מורכב וכבד משקל אשר אין להקל בו ראש. התקנת ציוד ומערכת לכיבוי אש חייבת להתבצע בידי אנשי מקצוע המוסמכים לעבודה מסוג זה דרך חברת אשר זהו תחום התמחותה – נ.ב אש הצפון בע"מ מציעה מגוון מערכות גילוי וכיבוי אש הכוללות:
 • מערכות גילוי עשן
 • מערכות כיבוי בגז
 • מערכות כיבוי במים או קצף
 • מערכות גילוי וכיבוי לארונות חשמל וחדרי מחשבים בעלי ציוד רגיש
 • מנדפים במטבחים מוסדיים
 • מערכות התרעה משולבות כריזה וטלפון כבאים
   
ציוד גילוי עשן
ציוד גילוי עשן הכולל גלאי עשן מהווה אמצעי בסיסי במשרדים ובבתי עסק וכיום גם פופולרי בבתים פרטיים. ההבנה כי בעת אסון יכולת המענה המהיר היא קריטית, מחייבת התקנת אמצעי גילוי עשן אשר מספקים התרעה מהירה המאפשרת פנייה לצוות כיבוי חירום מבלי לבזבז זמן יקר אשר עלול לעלות בחיי אדם ובנזקים כבדים לרכוש. גלאי עשן מחובר למערכת החשמל של הבניין, אולם כולל גם סוללה נטענת למקרים של הפסקת חשמל, כך שישמיע אזעקה המתריעה על פריצת שריפה גם כאשר ישנה תקלה או שנפסקת אספקת החשמל למקום. ציוד גילוי עשן כולל מגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים בהם: 
 • מערכת גילוי עשן להתרעות אש והודעות חירום.
 • רכזת גילוי עשן.
 • מערכת פינוי עשן המנתבת את העשן באופן מבוקר ליצירת מרחבים בטוחים לפינוי הקהל.
 • מערכת משלובת טלפון כבאים.
   
מעטפת משולבת של פתרונות מיגון
מערכות ציוד עשן ואש שייכות למעטפת הפתרונות להתמודדות באופן יעיל ומהיר עם סכנת אש בסביבת החיים האורבנית, העסקית והתעשייתית. מערכות ציוד עשן ואש כוללות מגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר מחזקים את היכולת להתמודד במצבי חירום. ציוד עשן ואש כולל מגוון רחב של מערכות החל ממערכת קווית לגילוי אש, דרך מערכות אנלוגיות בקיבולות גבוהות ועד מערכות כריזת חירום משולבות בחידושים טכנולוגיים. כל אלה יוצרות שילוב של אמצעים יעילים המסוגלים לספק הגנה ומענה מהיר במקרים של פריצת אש על מנת להציל חיים ולמנוע או לצמצם נזקי רכוש כבדים.
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: