אביזרים למערכות גילוי אש​

אביזרים למערכות גילוי אש מהווים חלק מציוד כיבוי אש אשר מטרתו לעכב התקדמות והתפתחות אש לשריפה גדולה על מנת להגן על בטיחות האנשים במקום ולאפשר להם יציאה ללא פגע בזמן. נ.ב אש הצפון בע"מ מציעה מגוון אביזרים למערכות כיבוי אש הכוללים אמצעים לכיבוי כגון שימוש במים, חול, אבקה ועוד. ישנם סוגים שונים של שריפות ובהתאם להם נבחרים אביזרים למערכות גילוי אש המותאמים לצורך הספציפי.
 
מענה בשעת שריפה - כל שנייה חשובה
בשעת שריפה כל שנייה הינה קריטית ועשויה לעשות את ההבדל בין חיים ומוות. בשל כך חשיבות התקנת גילוי אש וכן גילוי אש ועשן היא פעולה הכרחית. ככל שנקדים את השימוש בהם, אביזרים למערכות כיבוי אש יכולים לאפשר גם בכוחות עצמנו לצמצם את היקף הנזק והפגיעה בנפש. כאשר מבחינים בסימנים של שריפה, יש ראשית להזעיק את מכבי האש ובמקביל אסור לאבד אף רגע ולהשתמש בציוד כיבוי אש אשר יכול להוות מענה ראשוני לשריפה ולמנוע התפשטותה תוך גרימת נזק לרכוש ואף פגיעה בנפש. 
 
אביזרים למערכות כיבוי אש
נ.ב אש הצפון בע"מ מתמחה בהתקנת ציוד כיבוי אש אשר יאפשר להתמודד עם השריפה בשלביה הראשונים ולספק מענה מידי:
  • מטפים מיטלטלים בגדלים שונים במילוי גז הלון או אבקה.
  • גלגלונים
  • זרנוקים
  • ארונות כיבוי
  • מערכות קצף
     
הפעלה פשוטה - האחריות בידינו
התקנת גילוי אש ועשן היא הכרח המציאות, כל מקום בו שוהים אנשים חייב להיות מצויד למקרה של שריפה ולכלול אביזרים למערכות גילוי אש. התקנת גילוי אש היא אחריות של בעל המקום בין אם מדובר בשטח ציבורי או פרטי וחשיבותה גדולה ומצילת חיים. מערכות גילוי אש ועשן מספקות התראה מידית על התפרצות של אש וחוסכת זמן יקר. 
 
נ.ב אש הצפון בע"מ מדגישה כי השילוב שבין התקנת גילוי אש ועשן ושל אביזרים למערכות גילוי אש זמינים ובהישג יד הוא חיוני ומחויב על פי חוק כחלק ממצעי הבטיחות והתקנים. אביזרים למערכות גילוי אש וכן אביזרים למערכות כיבוי אש ניתנים להפעלה ידנית פשוטה וקלה אשר אינה דורשת ידע מקצועי או ניסיון של כבאי מוסמך. האחריות והאפשרות להצלת חיים נמצאת בידי כל אחד מאתנו וביכולתנו למנוע אסון כבד במו ידינו בעזרת תושייה ואחריות. 
 
טלפון
072-33-80-841
כתובת
יודפת 3, נצרת עילית

נ.ב אש הצפון בע"מ
צרו עמנו קשר בטלפון 072-33-80-841
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: